یادگیری زبان کره ای با جدیدترین متد آموزش

زبان کره ای به عنوان یکی از زبان های روز دنیا این روزها بیش از هر زمان دیگری در سراسر جهان مورد توجه قرار گرفته است و استاد زبان کره ای به شغلی پر درآمد در سراسر جهان تبدیل شده است. این زبان که ریشه ای مغولی، ترکمنی و مجاری دارد، شباهت ظاهری زیادی با زبان های ژاپنی و چینی دارد. هرچند که زبان چینی بسیار بر این زبان تاثیرگذار تر بوده است، اما از شباهت های آن با زبان ژاپنی نیز نباید غافل شد.

الفبای زبان کره ای اصطلاحا هانگول خوانده می شود و کاملا متمایز از سایر زبان ها است. همچنین لهجه های کره ای نسبتا محدود بوده و برعکس بسیاری از زبان های دیگر که هر منطقه ای لهجه مخصوص به خود را دارد، در کره تغییرات لهجه ای بسیار محدود است. فقط تفاوت در لهجه را می توان در میان مردم کره جنوبی و شمالی مشاهده کرد. فاصله میان مردم این دو کشور باعث این اتفاق شده است. به واقع کره جنوبی به واسطه ارتباط بیشتر با سایر دنیا، به همان اندازه از سایر زبان ها (به خصوص انگلیسی) در سالیان اخیر تاثیر پذیرفته، اما لهجه مردم کره شمالی همچنان کاملا سنتی است. البته مردم این دو کشور به خوبی زبان یکدیگر را متوجه می شوند.

 

چرا آموزش زبان کره ای رایج شده است؟

آموزش زبان کره ای این روزها بسیار رونق گرفته که برای آن دلایل مختلفی را ذکر کرده اند که مهمترین آنها عبارتند از:

  • صنعت سینمای کره جنوبی

به جرئت می توان دلیل اصلی آن را بتوان صنعت سینمای قدرتمند کره جنوبی دانست. ساخت سریال ها و فیلم های بسیار تاثیرگذار در این کشور باعث شده تا به تدریج توجه مردم دنیا نسبت به این کشور و به خصوص این زبان جلب شود. طبیعی است که وقتی فردی فیلمی را مشاهده کند علاقه دارد تا زبانی که به آن صحبت می شود را کاملا متوجه شود. ساخت فیلم های جهانی باعث شده تا زبان کره ای بیشتر به جهان معرفی شود و از یک زبان ساکن، به زبانی پویا و تقریبا جهانی تبدیل شود.

  • صنعت موسیقی کره جنوبی

به موازات صنعت سینما، دنیای موسیقی نیز در کره جنوبی رشد داشته و گروه های جهانی بسیاری که ریشه کره ای دارند، مشغول فعالیت هستند. طبیعتا جوانانی که به این گروه های موسیقی علاقه دارند، به تدریج به زبانی که موزیک های آنها خوانده می شوند نیز جذب می شوند و آموزش زبان کره ای همراه با معلم زبان کره ای رونق پیدا می کند.

چرا زبان کره ای یاد بگیریم؟ طبیعی است که هر فردی هدفی خاص را در آموزش زبان کره ای دنبال می کند. اما به طور کلی اهداف اصلی ای که باعث می شوند فرد یادگیری این زبان را شروع کند، در چند دسته عمده جای می گیرند:

  • مهاجرت تحصیلی

کره جنوبی یکی از کشورهای پویا از نظر علمی است و دانشگاه های بسیار معتبری را به خصوص در شهر سئول در خود جای داده است. دانشگاه سئول و دانشگاه علوم و فناوری این کشور از جمله مهمترین موسسات علمی آن به شمار می روند که آمار فوق العاده ای را در استخدام بعد از فارغ التحصیلی دارند. شهریه مناسب دانشگاه ها و امکان تحصیل در رشته های مختلف باعث شده تا کره جنوبی از هر نظر مقصد مناسبی برای ادامه تحصیل باشد. البته به شرط یادگیری زبان کره ای توسط دانشجویان خارجی.

  • مهاجرت کاری

کره جنوبی یکی از قطب های صنعتی دنیا است و شرکت های عظیمی مثل هیوندا، کیا، سامسونگ و ال جی را در خود جای داده است. طبیعی است که چنین کشوری فرصت های شغلی بی نظیری را برای مهاجران فراهم می کند. یک مهاجر اگر به خوبی با زبان کره ای آشنایی داشته باشد، شرایط بسیار مناسبی برای پیدا کردن شغل مناسب در کره دارد. در عین حال تجارت میان کره جنوبی و سایر کشورها (از جمله ایران) بسیار قدرتمند دنبال می شود و تجار ایرانی ای که قصد دارند فرصت های مطلوبی را در این زمینه برای خود فراهم آورند، می توانند این زبان را به همراه استاد زبان کره ای فرا بگیرند.

  • اهداف عمومی و تفریحی

همانطور که گفتیم، فیلم و موسیقی در کره جنوبی بسیار پیشرفت کرده است. در نتیجه بسیاری از افراد به جهت ارتباط بیشتر با این دو صنعت، مشغول یادگیری زبان کره ای می شوند. سفر تفریحی به کره جنوبی، تماشای انیمه ها و مستندهای ساخته شده به این زبان و ... از جمله دیگر دلایلی هستند که فرد را به یادگیری کره ای تشویق می کند.

 

زبان کره ای را با چه روشی یاد بگیریم؟

آموزش زبان کره ای روش های بسیار متنوعی دارد که از میان آنها می توان به یادگیری در کلاس حضوری و با شرکت سایر زبان آموزان و یادگیری به صورت خودآموز به کمک نرم افزارها و کتاب های آموزشی کره ای اشاره کرد. با این وجود اما تردیدی وجود ندارد که بهترین راهکار در یادگیری کره ای، آموزش از طریق استاد زبان خصوصی کره ای است.

 

استاد آنلاین زبان کره ای در تیچستان

یک استاد زبان کره ای که سال ها در این عرصه تجربه کسب کرده و به خوبی با فوت و فن های کار آشنا باشد، می تواند به نحوی این زبان را به شاگرد خود آموزش دهد که بیشترین بهره وری را داشته باشد. در آموزش آنلاین زبان کره ای، استاد زبان آنلاین کره ای تمام تمرکز خود را بر روی یادگیری شاگرد متمرکز می کند و دقیقا متناسب با اهداف او پیش می رود.

در این شیوه آموزش، برنامه مدونی متناسب با نیازهای زبان آموز به او داده می شود و با تکرار و تمرین بسیار و همراه با نظارت معلم خصوصی زبان کره ای، فرایند یادگیری زبان کره ای تسهیل می شود.

پلتفرم تیچستان نیز در دپارتمان زبان کره ای خود با بهره گیری از بهترین استاد زبان کره ای آنلاین آماده است تا آموزش این زبان را با بهترین کیفیت و مقرون به صرفه ترین هزینه به زبان آموزان خود ارائه دهد. هزینه دریافتی توسط اساتید تیچستان بسیار مناسب بوده و در عین حال با توجه به بازدهی بسیار بالای کلاس خصوصی زبان کره ای، در بلندمدت کاملا به صرفه خواهد بود.

 

مهمترین آزمون زبان کره ای کدام است؟

آزمون های مختلفی برای سنجش میزان توانایی افراد در زبان کره ای وجود دارد که از بین آنها آزمون توپیک یا آزمون topic مطرح تر از سایرین است. این آزمون که معمولا توسط سفارت کره جنوبی در سراسر جهان برگزار می شود، دو سطح متوسط و پیشرفته دارد و غالبا سالی یک بار برگزار می شود. اساتید زبان کره ای پلتفرم تیچستان مهارت مرتبط با این آزمون را به زبان آموزان آموزش می دهند.

رزرو کلاس با

-

مشاهده ساعت‌ها (0)

زمان‌های انتخاب شده

بستن