سوالات متداول زبان‌آموزان

پاسخ پرسش‌هایتان را در اینجا پیدا کنید

همکاری با تیچستان
جلسه آزمایشی
شرکت در کلاس
مسائل مالی
شرایط کلاس ها
تغییر روز و ساعت یا لغو کلاس رزرو شده
Click me

تیچستان چیست؟

تیچستان بستری است که این امکان را فراهم می‌کند تا زبان‌آموزان به اساتید مختلف در زبان‌های گوناگون دسترسی داشته و بتوانند کلاس‌های خودشون رو با مدرسان دلخواه برگزار کنند.

Click me

چه زبان‌هایی در تیچستان تدریس می‌شود؟

تقریبا همه زبان‌ها! از انگلیسی و فرانسوی و آلمانی گرفته تا عربی و چینی و ژاپنی.

Click me

به چه میزان می‌توان به اساتید تیچستان اعتماد داشت؟

تیم تیچستان همواره بررسی کیفی اساتید را مدنظر قرار داده و تلاش می‌کند تا بهترین مدرسان در آن حضور داشته باشند. با این حال پیش‌بینی جلسه آزمایشی که اغلب به صورت کاملا رایگان می‌باشد، به علت جلب اطمینان زبان‌آموز از بابت کیفیت استاد بوده است.

Click me

زمان هر جلسه کلاس چقدر است؟

هر کلاس خصوصی عادی در تیچستان 60 دقیقه و کلاس‌های آزمایشی 30 دقیقه‌ای هستند.

Click me

آیا کلاس ها زنده هستند و یا به صورت ضبط شده؟

تمامی کلاس‌ها در تیچستان به صورت زنده و لایو برگزار شده و شما با استاد خود به صورت صوتی و تصویری می‌توانید صحبت کنید؛ درست مانند یک کلاس حضوری!

Click me

تا چند جلسه می‌توانم کلاس آزمایشی رزرو کنم؟

در جهت رضایت حداکثری زبان‌آموزان، امکان رزرو جلسات آزمایشی تا انتخاب استاد مطلوب فراهم است.

Click me

آیا کلاس‌ها به صورت خصوصی و تک نفره هستند؟

بله! در حال حاضر برای افزایش بهره‌وری در یادگیری زبان، تدریس زبان تنها به صورت خصوصی و تک نفره صورت می‌گیرد.

Click me

آیا با گذراندن کلاس‌ها و دوره‌های تیچستان مدرک دریافت می‌کنم؟

خیر! تیچستان بستری است که شرایطی مناسب را برای بالا بردن توانایی‌های زبانی شما فراهم‌ می‌کند. پس از شرکت در کلاس‌هایی که با اساتید تیچستان رزرو کرده‌اید، می‌توانید در صورت نیاز به مراجع برگزار کننده آزمون مراجعه و نسبت به گرفتن مدارک معتبر زبانی مثل تافل و ... اقدام نمایید.

Click me

آیا امکان لغو کلاس (در هر زمانی) وجود دارد؟ چگونه؟

بله! امکان لغو کلاس‌های تیچستان وجود دارد. برای انجام این کار کافی است تا قبل از 12 ساعت مانده به ساعت برگزاری کلاس، با پشتیبانی تیچستان ارتباط برقرار کنید. همچنین در بازه 12 ساعت مانده به برگزاری کلاس نیز می‌توانید با هماهنگی استاد خود و اطلاع به پشتیبانی تیچستان، کلاس رزرو شده خود را لغو نمایید.

Click me

اگر بدون لغو کردن، در کلاس حضور پیدا نکنم چه اتفاقی می افتد؟

در این صورت کلاس شما برگزار شده تلقی و مبلغ پرداختی به حساب استاد منتقل می‌شود. البته در صورت توافق با استاد، امکان برگزاری کلاس در روز و ساعت دیگری فراهم خواهد بود.

Click me

آیا امکان تغییر زمان کلاس (در هر زمانی) وجود دارد؟ چگونه؟

بله! امکان تغییر زمان کلاس‌ها در تیچستان وجود داشته و برای انجام این کار کافی است تا با استاد خود و سپس با پشتیبانی تیچستان در ارتباط باشید.

Click me

به دلایل شخصی نمی‌خواهم کلاس های خود را در تیچستان ادامه دهم؛ آیا امکان عودت مبلغ کلاس‌ها وجود دارد؟

بله! در صورتیکه دیگر تمایلی به استفاده از خدمات سایت تیچستان را ندارید، مبلغ موجود در کیف پول شما قابل عودت به حساب بانکی‌تان می‌باشد. برای این کار کافی است تا با پشتیبانی تیچستان در ارتباط باشید.

Click me

آیا پس از گذراندن تعدادی جلسه می‌توانم استادم را تغییر دهم؟

بله! در صورتی که از کیفیت استاد خود رضایت کامل را ندارید و یا به دلیل کسب مهارتی دیگر، نیاز به ادامه مسیر با استاد دیگری دارید، می‌توانید مابقی کلاس‌های خود را با استاد لغو نمایید که در این صورت مبلغ آن کلاس‌ها به کیف پولتان در سایت عودت داده شده و می‌توانید کلاس‌های خود را با استاد جدید شروع نمایید.

Click me

چگونه استاد مناسب خودم را انتخاب کنم؟

پس از ورود به صفحه لیست اساتید (اینجا)، می‌توانید با توجه به فیلترها و دسته‌بندی‌های موجود، استاد مناسب خود را با توجه به زبان مدنظر، هدف، سطح کنونی خود و بودجه موردنظرتان انتخاب نمایید.

Click me

- استاد مدنظرم را در لیست اساتید پیدا نمی‌کنم، باید چه کاری انجام دهم؟

ممکن است استادتان به دلایلی همچون مسافرت و ... پروفایل خود را برای مدت کوتاهی در سایت به حالت تعلیق در آورده باشد. برای حل این مشکل و دسترسی فوری به استاد خود می‌توانید از طریق پشتیبانی تیچستان، با ما در ارتباط باشید.

Click me

چگونه می‌توانم هزینه کلاس‌های خود را پرداخت کنم؟

شما از طریق درگاه بانکی سایت تیچستان به طور کاملآ امن خواهید توانست هزینه کلاس‌های خود را به صورت ریالی پرداخت نمایید.

Click me

آیا زمان کلاس‌ های خریداری شده خودم را باید یکجا در زمان خرید رزرو کنم یا این امکان برای بعد از خرید هم ممکن است؟

الزامی برای انتخاب زمان‌بندی کلاس‌هایتان هنگام خرید وجود نداشته و با توجه به تغییرات احتمالی برنامه شخصی خودتان، می‌توانید کلاس‌های خریداری شده خود را به صورت یکجا و و یا به صورت تدریجی با انتخاب گزینه " بعدا انتخاب میکنم " از روی تقویم استاد پس از پرداخت رزرو نمایید.

Click me

نحوه کار با فضای کلاس آنلاین تیچستان به چه صورت بوده، چه امکاناتی داشته و آیا برای شرکت در کلاس‌ها نیاز به استفاده از نرم‌افزار خاصی است؟

در این لینک به صورت کامل می‌توانید با فضای کلاس‌های تیچستان و امکانات آموزشی موجود در آن آشنا شوید. ضمن اینکه برای شرکت در کلاس‌ها نیاز به نرم‌افزار خاصی نبوده و بسیار ساده و از طریق کلاس آنلاین خود سایت و بدون نیاز به نصب اپلیکیشن ویژه‌ای می‌توانید در کلاس حاضر شوید.

Click me

آیا امکان تشکیل کلاس‌ها در برنامه‌هایی مانند اسکایپ، واتس‌اپ و ... وجود دارد؟

تمامی کلاس‌های رزرو شده خود را بایستی با استفاده از زیرساخت تیچستان برگزار کنید و تیچستان هیچگونه مسئولیتی را در برابر کلاس‌هایی که در خارج سایت تیچستان برگزار می‌شود بر عهده نخواهد داشت.
علاوه بر آن، فضای کلاس‌های تیچستان برای آموزش آنلاین طراحی شده و دارای امکانات مختلفی می‌باشد (تخته آموزشی، قلم آموزشی و ...) که این امکانات در نرم افزارهایی همچون واتس‌اپ، ایمو و .... وجود ندارد. با این حال امکان استفاده از واتس‌اپ و ... تنها در صورت اضطرار و با هماهنگی با پشتیبانی تیچستان وجود دارد.

Click me

- با چه دستگاه‌هایی می‌توانم در کلاس‌های خود شرکت کنم؟

شما می‌توانید کلاس‌های خود را با استفاده از لپ‌تاپ، کامپیوترهای رومیزی، تبلت و یا موبایل برگزار نمایید. البته باتوجه بزرگ‌تر بودن صفحه لپ‌تاپ، توصیه می‌شود تمامی کلاس‌های خود را با لپ‌تاپ و از طریق مرورگر گوگل کروم برگزار کنید.

Click me

- اگر در ورود به کلاس یا فعال کردن صدا و تصویر مشکلی داشتم چه کار کنم؟

در صورت وقوع هر مشکلی در برگزاری کلاس، به پشتیبان تیچستان پیام داده یا با ما تماس بگیرید تا ایراد موجود در اسرع وقت برطرف شود.

Click me

- اگر وارد کلاس شدم و استاد نبود چه اقدامی باید انجام دهم؟

احتمال رخداد چنین امری بسیار پایین است، با این حال اگر وارد کلاس شدید و استاد حضور نداشت، بلافاصله از طریق چت آنلاین سایت و یا تماس با ما به تیچستان اطلاع داده تا توسط تیم پشتیبانی با استاد تماس گرفته شود.
هم‌چنین در صورتی که استاد تا 20 دقیقه برای کلاس‌های یک ساعته در کلاس حاضر نشود، کلاس شما توسط تیچستان لغو و یک کلاس به تعداد کلاس های رزرو نشده شما در پروفایلتان اضافه خواهد شد.