با تدریس در تیچستان در هر زمان و هر مکان کسب درآمد کنید!

پلتفرم تیچستان این امکان را فراهم آورده که با تدریس زبان دلخواهتان، بتوانید از هر کجای دنیا درآمد کسب کنید.

ثبت‌نام استاد

ی‌خواهید بدانید تدریس در تیچستان چه مزایایی دارد؟

features

زبان‌آموزان بیشتری دارید

آموزش آنلاین محدودیت‌های آموزش حضوری را نداشته و می‌توانید شاگردان بسیاری را از سراسر کشور جذب کنید.

features

درآمد بیشتری کسب می‌کنید

جذب هرچه بیشتر زبان‌آموز آنلاین و رفع محدودیت‌های مالی آموزش‌های حضوری در موسسات زبان، درآمد شما را بیشتر می‌کند.

features

در زمان دلخواهتان کلاس برگزار می‌کنید

دیگر نیازی نیست تا از ماه‌ها قبل ساعات کاری خود را مشخص کرده و مجبور به اجرای آن باشید. آموزش آنلاین این امکان را به شما می‌دهد که منعطف عمل کنید.

features

با بهترین کیفیت کلاس برگزار می‌کنید

پلتفرم آموزشی تیچستان در جهت تدریس آنلاین زبان طراحی شده و کلیه امکانات لازم جهت بهره‌مندی از یک کلاس آموزشی استاندارد را تامین می‌کند.

features

از پشتیبانی تیچستان استفاده می‌کنید

با تدریس در تیچستان تنها دغدغه‌تان کیفیت آموزش خواهد بود و از جهات دیگر نگرانی نخواهید داشت. تیم پشتیبانی تیچستان سایر امور را بر عهده می‌گیرد.

features

برندسازی شخصی می‌کنید

حضور در تیچستان باعث می‌شود که زبان‌آموزان بسیاری از سراسر کشور با سوابق شما آشنا شده و روند برندسازی شما سرعت بگیرد.

سوالات متداول درباره تدریس در تیچستان

پاسخ پرسش‌هایتان را اینجا پیدا کنید

اگر یک زبان آموز کلاسی را با من رزرو کرد، چگونه مطلع خواهم شد؟

بلافاصله بعد از رزرو کلاس توسط زبان‌آموز، پیامک اطلاع‌رسانی به شماره موبایل استاد پیامک خواهد شد. و علاوه بر آن لیست کلاس‌ها در پنل کاربری آپدیت می‌شود.

چگونه می‌توانم به تیچستان ملحق شوم؟

ابتدا از بخش جذب استاد یا گزینه ورود/ثبت نام اطلاعات اولیه خود را وارد کنید. سپس وارد پنل کاربری خود شده و بخش‌های مورد نیاز مثل اطلاعات شخصی، زبان تدریسی، مهارت‌ها و تخصص‌ها و رزرومه کاری و آموزشی را تکمیل نمایید و در مرحله آخر ویدئوی معرفی خود را به پشتیبان اساتید سایت ارسال نمایید تا پروفایل شما بررسی شده و در صورت دارا بودن شرایط، ظرف 72 ساعت تائید شود.

در بخش توضیحات پروفایل خود چه اطلاعاتی بنویسم؟

نوشتن حداقل چند پاراگراف درمورد خودتان، روش تدریس زبانی که تدریس می‌کنید، و خلاصه‌ای از سوابق خود و کتاب‌های مورد استفاده‌تان بسیار مفید خواهد بود. در صورتی که تجربه خاصی مانند زندگی در کشور زبان مدنظر را دارید نیز در این بخش به آن اشاره کنید. حتی اگر این اطلاعات را در ویدئو نیز مطرح کرده‌اید، نوشتن آنها به صورت مختصر و واضح به زبان‌آموزان کمک می‌کند تا در یک نگاه با خلاصه سوابق شما آشنا شوند. به علاوه با نوشتن کلمات کلیدی مرتبط به مهارت‌های خودتان، همچون "تدریس به کودک" یا "آیلتس"، زبان‌آموزان به سرعت می‌توانند به سرعت و با جست و جوی کلمات مد نظر به پروفایل شما دسترسی پیدا کنند.
توجه داشته باشید که در قسمت توضیحات پروفایل نباید شماره یا اطلاعات تماس ذکر شده باشد. ارتباط گرفتن با زبان‌آموزان از راه‌های خارجی تنها برای هماهنگی و در صورتی مجاز است که شاگرد مذکور در تیچستان با شما کلاس رزرو کرده باشد.

جلسه آزمایشی چیست؟

جلسه آزمایشی به مدت 30 دقیقه بوده و بسته به شیوه تدریس استاد می‌تواند موضوعات مختلفی را در برگیرد. به طور کلی به اساتید توصیه می‌شود تا در جلسه آزمایشی ضمن معرفی خود، به خوبی با زبان‌آموزتان آشنا شده و ضمن انجام تعیین سطحی کوتاه، از اهداف وی برای یادگیری زبان مطلع شوید تا بتوانید بهترین مسیر را برای آموزش زبان به شخص ترسیم کنید.
جلسه آزمایشی را هیچ‌گاه به عنوان اتلاف زمان در نظر نگرفته و فراموش نکنید که اهمیت جلسه آزمایشی بسیار بالا بوده و ضمن آنکه باعث خواهد شد تا مشتریان وفادار خود را داشته باشید، در جذب زبان‌آموزان جدید نیز موثر خواهد بود.

با چه دستگاه‌هایی می‌توانم کلاس‌های خود را برگزار کنم؟

شما می‌توانید کلاس‌های خود را با استفاده از لپ‌تاپ، کامپیوترهای رومیزی، تبلت و یا موبایل برگزار نمایید. البته با توجه به اینکه شما استاد جلسه هستید و تسلط شما به کلاس حائز اهمیت است، به طور جدی توصیه می‌شود تمامی کلاس‌های خود را با لپ‌تاپ برگزار کرده و از موبایل فقط در موارد اضطراری استفاده نمایید. 

آیا می‌توانم کلاس‌های رزرو شده خود را با نرم افزارهایی همچون اسکایپ، واتساپ و ... خارج از بستر تیچستان برگزار کنم؟

تمامی کلاس‌های رزرو شده با استاد بایستی با استفاده از زیرساخت تیچستان برگزار گردد تا کیف پول شما پس از برگزاری موفق شارژ شود. همچنین کلاس‌های تیچستان برای آموزش آنلاین طراحی شده و امکانات آموزشی مختلفی دارند که در نرم‌افزارهایی مثل اسکایپ یا واتس‌اپ وجود ندارند، از این جهت توصیه می‌شود که فقط از فضای کلاس تیچستان برای برگزاری جلسات استفاده شود.
با این وجود اما امکان استفاده از واتس‌اپ و ... تنها در صورت اضطرار و با هماهنگی پشتیبان تیچستان وجود دارد.

چه قیمتی را برای کلاس‌هایم تعیین کنم؟

توجه داشته باشید که کلاس‌های آنلاین برخلاف کلاس‌های خصوصی حضوری هزینه‌ جانبی نداشته و می‌توان با صرف انرژی کمتر و بازدهی بهتر در آنها تدریس نمود. از این جهت توصیه می‌شود تا قیمت کلاس‌های آنلاین خود را به طور متوسط تا 50 درصد پایین‌تر از کلاس‌های حضوری قرار داده تا زبان‌آموز را تشویق به رزرو جلسه آنلاین نمایید. 60 دقیقه‌ای بودن کلاس‌ها (به جای آنکه 90 دقیقه باشند) نکته مهم دیگری در کاهش قیمت کلاس‌های آنلاین می‌باشد که نباید نادیده گرفته شود.
ضمن آن که حق کمیسیون تیچستان تنها 15 درصد بوده که بر روی قیمت اعلامی توسط استاد اعمال می‌شود؛ بدین ترتیب هزینه اعلام شده توسط استاد بدون کسر هیچ مبلغی به کیف پول وی واریز خواهد شد.
نکته پایانی اینکه اعمال تخفیف بر روی پکیج‌های 5 و 10 جلسه‌ای احتمال رزرو کلاس با تعداد جلسات بیشتر توسط زبان‌آموز را افزایش می‌دهد و از این جهت توصیه می‌شود تا تخفیف چند درصدی برای رزرو این پکیج‌ها در نظر بگیرید.

مدت زمان هر کلاس چقدر است؟

هر کلاس در تیچستان  60 دقیقه و کلاس‌های آزمایشی 30 دقیقه‌ای هستند. البته امکان ادامه کلاس تا زمان دلخواه استاد و زبان‌آموز وجود دارد.

آیا می‌توان روز و ساعت کلاس رزرو شده توسط زبان‌آموز را تغییر داد؟ چگونه؟

به علت آنکه زبان‌آموز صرفا می‌تواند زمان‌هایی را انتخاب کند که در تقویم استاد به عنوان زمان آزاد آپدیت شده‌اند، احتمال وقوع چنین اتفاقی اندک است. با این وجود استاد امکان تغییر ساعت و روز برگزاری کلاس برای استاد وجود دارد. به این ترتیب که اگر کلاس آزمایشی باشد، صرفا با هماهنگی و اطلاع‌رسانی به پشتیبانی سایت امکان تغییر ساعت برگزاری کلاس وجود دارد.
در صورتی هم که کلاس عادی باشد، با هماهنگی با زبان‌آموز و اطلاع‌رسانی به پشتیبانی سایت، امکان تغییر ساعت و روز برگزاری کلاس فراهم است.

چطور می‌توانم رتبه‌بندی خود را در لیست اساتید تیچستان بالا ببرم؟

رتبه‌بندی اساتید در سایت تیچستان بر اساس معیارهای زیر خواهد بود:

- داشتن ویدئوی باکیفیت:

وجود ویدئو برای اساتید الزامی نیست، اما مدرسانی که ویدئوی معرفی خود را ارائه دهند امتیاز مثبت ویژه دریافت کرده و در لیست اساتید جایگاه مناسب‌تری کسب می‌کنند.

 

- قیمت مناسب:

قیمت مناسب به ازای هر جلسه و همچنین رایگان گذاشتن جلسات آزمایشی علاوه بر آنکه شانس رزرو توسط زبان‌آموز را افزایش می‌دهد، جایگاه بهتری را در لیست اساتید برای مدرس رقم می‌زند.

 

- تقویم آموزشی آپدیت:

آپدیت بودن تقویم با توجه به برنامه کاری استاد (که باعث میشه ناهماهنگی‌های احتمالی کاهش پیدا کنه)، در کنار وجود زمان‌های آزاد قابل رزرو، یکی دیگه از عوامل مثبت در افزایش نرخ  رزرو با استاد به حساب میاد.

 

- خریدهای تکرار شونده با استاد:

به میزانی که بعد از برگزاری جلسات آزمایشی با استاد کلاس عادی رزرو شود، امتیاز مثبت در جدول اساتید به مدرس تعلق می‌گیرد. رزرو 5 جلسه عادی به ازای هر زبان‌آموز امتیاز عالی و رزرو حداقل 1 جلسه به ازای هر زبان‌آموز امتیاز متوسط تلقی می‌شود.