پست های جدید
  • ایران
  • 1400-07-07
  • آخرین به‌روزرسانی 1399-10-17

چرا نمره رایتینگ در تافل مهم است؟ چه نمره ای در بخش رایتنیگ قابل قبول است؟

اگر جزو متقاضیان آزمون تافل هستید و می‌خواهید بدانید نمره تافل چطور محاسبه می‌‌شود و چه تاثیری روی نمره کلی شما دارد، این مقاله از وب سایت آموزش زبان تیچستان را از دست ندهید.

مدرک تافل چیست و چرا به آن احتیاج خواهید داشت؟

اگر نمی‌دانید مدرک تافل چیست، در این مقاله از وب سایت آموزش زبان تیچستان، شما را با اهمیت داشتن مدرک تافل آشنا خواهیم کرد.

اطلاعاتی جالب و خواندنی در مورد حروف الفبای ژاپنی

اگر به زبان و حروف الفبای ژاپنی علاقه دارید و فکر می‌کنید زبان ژاپنی زبان سختی‌ست، خواندن این مقاله نظر شما را در مورد سخت بودن یادگیری زبان ژاپنی تغییر خواهد داد.

راهنمای کامل شرکت در آزمون آزمایشی تافل

اگر قصد شرکت در آزمون آزمایشی تافل را دارید، در این مقاله نکته‌هایی را با شما در میان می‌گذاریم که به موفقیت شما در این آزمون،‌ کمک خواهد کرد.

تفاوت لهجه‌ های عربی در کشورهای مختلف عربی زبان

گویش های عربی رایج در کشورهای مختلف، با عربی استاندارد تفاوت های اندکی دارند. در این مقاله شما را با تفاوت لهجه های عربی در کشورهای مختلف آشنا می‌کنیم.

راهنمایی یادگیری زبان اسپانیایی از صفر

اگر تصمیم به یادگیری زبان اسپانیایی از صفر گرفته‌اید، خواندن این مقاله به شما تمام ترفندهای لازم را آموزش می‌دهد.

آشنایی با انواع مدرک زبان فرانسه و کاربردهای آن

در این مقاله از تیچستان با انواع مدرک زبان فرانسه و کاربردهای آن‌ها آشنا خواهیم شد. زبان فرانسه یکی از زبان‌های پرکاربرد و زیبا در دنیاست.

بهترین منابع برای آزمون تافل

در این مقاله، مهم‌ترین منابع آزمون تافل را برای شما گردآوری کرده‌ایم، که می‌تواند به متقاضیان آزمون تافل کمک کند تا عملکرد خود را در آزمون افزایش دهند.

چگونه در خانه زبان انگلیسی یاد بگیریم؟ | 11 نکته مهم برای یادگیری زبان در خانه

در این مقاله از تیچستان با بیان 11 نکته طلائی به یک سوال پر تکرار برای زیان آموزان یعنی چگونه در خانه زبان انگلیسی یاد بگیریم؟ پاسخ می‌دهیم.

روش اصولی یادگیری زبان انگلیسی | معرفی 6 روش اصولی برای یادگیری بهتر زبان

روش‌های مختلفی برای یادگیری انگلیسی وجود دارد، اما همه آن‌ها نتیجه‌بخش نیستند. در این مقاله با 6 روش اصولی یادگیری زبان انگلیسی آشنا می‌شویم.