تیم محتوای تیچستان    12 اردیبهشت 1401    335    0  
 تیم محتوای تیچستان    12 اردیبهشت 1401  
 335    0  

معلم مکالمه زبان انگلیسی؛ چطور مکالمه را تقویت کنیم؟ (+ لیست اساتید)

شما به عنوان یک زبان آموز در فرایند یادگیری زبان باید مهارت های مختلفی را یاد بگیرید. لیسنینگ، اسپیکینگ، ریدینگ و رایتینگ این مهارت های چهارگانه هستند که هرچه در آنها بهتر باشید، می توانید در آزمون های زبانی نمره بهتری بگیرید و راحت تر با سایرین ارتباط برقرار کنید.

و اما حرف از برقراری ارتبط شد. واقعا کدام مهارت از بقیه مهارت ها اهمیت بیشتری دارد؟ احتمالا درست حدس زدید. مهارت صحبت کردن یا اسپیکینگ، احتمالا مهمترین مهارت از بین چهار مورد بالا است. و چه چیزی بهتر از آموزش دیدن توسط معلم مکالمه زبان انگلیسی؟

بگذارید خیالتان را راحت کنیم. تقویت مکالمه شما راهی جز حرف زدن و حرف زدن ندارد. هرچه بیشتر در زبان مدنظرتان درگیر شود و بیشتر با سایرین به آن زبان صحبت کنید، بهتر می توانید مکالمه کنید. دوست، آشنا، خانواده و یا هر کس دیگری را می توانید به عنوان پارتنر خود برای تقویت مکالمه زبان انگلیسیتان در نظر بگیرید. اما ما برای شما یک پیشنهاد ویژه هم داریم. و آن هم کمک گرفتن از معلم خصوصی زبان برای تقویت مکالمه است. اگر می خواهید بیشتر با پیشنهادمان آشنا شوید، تا آخر همراهمان شوید.

چرا استاد زبان برای تقویت مکالمه تا این حد اهمیت دارد؟

اهمیت استاد زبان برای افزایش مهارت های زبانی تان را به هیچ عنوان دست کم نگیرید. یک استاد ماهر و حرفه ای نقش گسترده ای در پیشرفت شما دارد و استفاده از توانایی های آن نسبت به یادگیری خودآموز زبان، زمین تا آسمان متفاوت است. می پرسید چرا؟ در ادامه دلایلمان را بیان کرده ایم:

  1. استاد زبان به قواعد و واژگان زبانی مسلط است

شما وقتی با استاد زبان حرفه ای صحبت می کنید، می دانید که اگر اشکالی در صحبت کردنتان وجود داشته باشد، به سرعت مشخص خواهد شد. می توانید از او چیزهای زیادی یاد بگیرید و دایره واژگانی تان را گسترده تر کنید. اگر هم در جایی توقف کردید و نتوانستید ادامه بدید، معلم زبانتان در کنار شما است تا مسیر را برایتان هموارتر کند. در واقع یک معلم زبان حرفه به درستی آموزش مکالمه به زبان انگلیسی را برایتان هموار می کند.

  1. معلم زبان شیوه آموزش مکالمه زبان انگلیسی را به خوبی بلد است

آموزش مکالمه زبان انگلیسی تنها به حرف زدن محدود نمی شود. شما زمانی به خوبی می توانید به زبان مدنظرتان صحبت کنید که تحت نظر یک استاد مجرب آموزش دیده باشید. اساتید زبان مکالمه می توانند شیوه استاندارد، مدرن و امتحان شده مکالمه زبان انگلیسی را به شما آموزش دهند و از بهترین متدها (که روی سایر زبان آموزها جواب داده است) در این راستا استفاده کنند.

  1. معلم مکالمه زبان انگلیسی انرژی و زمان خود را صرف زبان آموز می کند

شما برای یادگیری زبان به استاد مکالمه زبان انگلیسی خود پول پرداخت می کنید. در نتیجه او تلاش می کند که هرچه در چنته دارد را روی میز بگذارد. او از هیچ تلاشی برای آموزش اسپیکینگ به شما فروگذار نمی کند و نهایت سعی خود را انجام می دهد که بتوانید مثل بلبل به زبان مدنظرتان صحبت کنید!

  1. استاد مکالمه زبان انگلیسی فرایند یادگیری شما را تسریع می کند

اگر می خواهید که زبان مدنظرتان را در سریع ترین زمان ممکن یاد بگیرید، راهی جز شروع دوره با معلم زبان خصوصی خود ندارید. زمانی که مجبور باشید هر جلسه خود را برای استادتان آماده کنید، بیشتر تمرین می کنید و یادگیری را جدی تر می گیرید. فرایند آموزشتان هم سرعت می گیرد.

هزینه معلم خصوصی برای مکالمه زبان انگلیسی چقدر است؟

اینکه چقدر باید پول پرداخت کنید تا بتوانید معلم خصوصی خودتان را داشته باشید، به فاکتورهای بسیار مختلفی بستگی دارد. مثلا اینکه استاد چقدر تجربه داشته باشد، نمره آزمون های زبانی خودش در چه حدی باشد، چقدر در بین جامعه زبان آموزان شناخته شده باشد و تا چه حد در تدریس مکالمه زبان انگلیسی خود مهارت داشته باشد. البته نباید فاکتور انصاف در تعیین قیمت را بی تاثیر دانست!

به هر صورت آنچه که قطعی به نظر می رسد اینکه هزینه استاد مکالمه زبان انگلیسی شما هرچقدر هم که باشد، به نظر به صرفه تر از دوره های گروهی و کلی خواهد بود. چون شما با استاد مخصوص خودتان فقط روی مهارت مکالمه تمرکز می کنید و خیلی سریع تر نکات لازم را یاد می گیرید. در نتیجه در بلند مدت هزینه کمتری خواهید کرد.

از کجا می توانید یک معلم زبان مکالمه خوب برای خودتان پیدا کنید؟

معلم مکالمه انگلیسی زیاد است، اما واقعا چه کسی آموزش دادن را بلد است و می تواند به خوبی نیازهایتان را برطرف کند؟ دغدغه پیدا کردن معلم خوب، همیشه یک دغدغه جدی بوده است. اما ما سعی کرده ایم که کار را برایتان تا حد ممکن ساده کنیم. در سایت تیچستان می توانید به لیستی از معلمین زبان برای تقویت مکالمه تان دسترسی داشته باشید. پس اگر می خواهید که به سادگی هرچه تمام تر به استاد زبان مکالمه خودتان دسترسی داشته باشید و قیمت به صرفه ای را به ازای هر جلسه پرداخت کنید، لیست اساتید ما را حتما مشاهده کنید.

سخن پایانی در رابطه با آموزش مکالمه زبان انگلیسی

اگر واقعا می خواهید که مکالمه تان را تقویت کنید، اهمیت استاد زبان را جدی بگیرید. اگر می خواهید که شبیه به یک فرد نیتیو صحبت کنید، از چیزی نترسید و فقط با معلم مکالمه زبان انگلیسی که کاربلد است، تمرین کنید. مطمئن باشید نتیجه بسیار مطلوبتان در کوتاه ترین زمان ممکن حاصل می شود:)

دیدگاه کاربران در مورد این پست

تاکنون 0 دیدگاه توسط کاربران ثبت گردیده است.