single post

زبان برای اپلای | حداقل‌های زبانی برای مهاجرت چه چیزهایی هستند؟

موارد بسیار زیادی هستند که برای مهاجرت اهمیت دارند و یادگیری زبان برای مهاجرت از جمله مهم ترین مواردیست که افراد باید نسبت به آن اقدام کنند. قبولی در آزمون های مختلف مانند TOEFL و IELTS با نمره‌ ی مناسب یکی از دغدغه های اصلی افراد متقاضی مهاجرت به حساب می آید. وابسته به کشوری که می خواهید برای اپلای آن اقدام کنید، زبان متفاوتی را باید فرا بگیرید و آزمون دهید که ما در این مقاله از وبسایت تیچستان به چند مورد از مهم ترین های آن ها می پردازیم و توضیحاتی را خدمت شما ارائه می کنیم.

نمره آیلتس و تافل برای مهاجرت به کانادا

کانادا یکی از کشور هایی است که درخواست برای مهاجرت به آن زیاد می باشد و شما برای دریافت اقامت در کانادا نیاز دارید تا در آزمون های معتبر زبان انگلیسی نمره ی قابل قبولی به دست آورید. به طور کلی می توان گفت که در آزمون تافل اینترنتی با نمره ی 85 می توانید پذیرفته شوید و این عدد برای آیلتس نمره ی 6.5 است. البته اگر قصد مهاجرت تحصیلی دارید برخی از دانشگاه های کانادا نمره ی تافل اینترنتی 95 و نمره ی آیلتس 7 تا 7.5 را می پذیرند.

نمره آیلتس و تافل برای مهاجرت به آمریکا

آمریکا از دیگر مقصدهای محبوب مهاجران است و می توان گفت که شرایط کمی سخت تری نسبت به کانادا دارد. در آزمون تافل اینترنتی نمره ی 95 الی 100 می تواند شما را مورد پذیرش قرار دهد و در آزمون آیلتس نمره ی 7 برای شما کافیست. البته برخی از دانشگاه های این کشور تافل اینترنتی 110 و آیلتس 7.5 نیاز دارند تا شما را به عنوان دانشجو پذیرش کنند.
 

نمره آیلتس و تافل برای مهاجرت به اروپا

کشورهای مختلف قاره ی اروپا نیز بسیار مورد توجه مهاجران است و در بسیاری از آن ها شما می بایست به زبان انگلیسی به خوبی تسلط داشته باشید. البته برای کشورهایی مانند آلمان و فرانسه که خودشان دارای زبانی معتبر هستند نیاز دارید که زبان همان کشور را یاد بگیرید. به طور کلی می توان گفت در آزمون تافل اینترنتی نمره ی 80 و در آزمون آیلتس نمره ی 6.5 و در برخی موارد حتی 6 کافی است. البته که دانشگاه های معتبر و سخت گیر شرایط کمی دشوارتری دارند و حدود نمره ی 90 الی 95 برای تافل اینترنتی و 7 الی 7.5 برای آزمون آیلتس نیاز است.

اهمیت یادگیری زبان برای مهاجرت

همان طور که احتمالا می دانید و تا به حال متوجه شدید، شما بدون فراگیری زبان خارجی به ویژه زبان انگلیسی، شانسی برای مهاجرت نخواهید داشت و به همین منظور نیاز است که این مهم را با کیفیت هر چه بهتر انجام دهید. شیوه های مختلفی برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد و کلاس ها و دوره های مختلفی نیز ر دسترس زبان اموزان می باشد که از جمله آن ها می توان به آموزش ترمیک، آموزش فشرده، آموزش مکالمه، آموزش لیسنینگ و… اشاره کرد. در صورتی که در سن مناسبی هستید و از نظر زمانی محدودیتی ندارید، یادگیری به صورت ترمیک می تواند گزینه ی مناسبی برای شما به حساب بیاید. در مواردی که فرد می خواهد در زمان نسبتا کوتاه تری زبان را یاد بگیرد، دور های فشرده ی آموزش زبان به ایشان پیشنهاد می شود. همچنین در صورتی که یکی از بخش های زبان شما کمی ضعیف است، به طور مثال مکالمه، می توانید در کلاس و یا دوره ی تخصصی همان مورد شرکت کنید.

چرا تیچستان؟!

وبسایت تیچستان با برخورداری از اساتید قوی و با کیفیت و همچنین تجربه ی چندین ساله می تواند از بهترین انتخاب های افراد برای یادگیری زبان برای مهاجرت باشد. شما می توانید با تبت نام در کلاس های اموزش زبان انگلیسی، المانی، فرانسه و… با کیفیت بسیار بالایی شروع به یادگیری زبان کنید. از جمله ویژگی های یادگیری زبان به صورت اینترنتی و آنلاین، می توان به صرفه جویی در زمان و هزینه اشاره کرد که مسلما از اهمیت ویژه ای برای تمام افراد برخوردار است.

چه زبان هایی در تیچستان اموزش داده می شوند؟

مجموعه تیچستان امکان یاگیری زبان های متنوعی را برای کاربران فراهم کرده است و تقریبا همه ی زبان های زنده و پرطرفدار دنیا را می توانید در کنار ما یاد بگیرید. از جمله زبان هایی که در وب سایت ما آموزش داده می شوند می توان به زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ایتالیایی، روسی، ترکی، چینی، ژاپنی و عربی اشاره کرد.

شما عزیزان می توانید زبان دلخواه خود را انتخاب فرمایید و پس از مشاهده لیست کلاس ها و اساتید، مورد دلخواهتان را انتخاب کنید و در آن ثبت نام فرمایید.

امیدواریم این مطلب مورد رضایت شما قرار گرفته باشد. شما می توانید سوالات خود را در بخش نظرات همین مقاله درج کنید تا در اسرع وقت توسط کارشناسان ما به آن پاسخ داده شود.