پست های جدید
  • ایران
  • 1400-05-09
  • آخرین به‌روزرسانی 1399-10-17
sample

افراد زیادی هستند که می خواهند زبان انگلیسی را به صورت خود آموز یاد بگیرند و برای همین به استفاده از بسته های آموزشی، کتاب ها و ... در خانه روی می آورند. اگر شما هم یکی از این افراد هستید، بهتر است این مقاله از وبسایت تیچستان را مطالعه کنید چرا که می خواهیم لیستی از بهترین کتاب های زبان انگلیسی که برای یادگیری به صورت خودآموز مناسب هستند را به شما معرفی کنیم. با این کتاب ها خواهید توانست گرامر، لغت، مکالمه و ... را یاد بگیرید و یا این مهارت ها را بهبود ببخشید.

کتاب Essential Grammar in Use

 

این کتاب را می توان یکی از معروف ترین و در عین حال محبوب ترین کتاب های خودآموز گرامر انگلیسی دانست. حتی بسیاری از آموزشگاه ها و اساتید این عنوان را به دانش آموزان خود توصیه می کنند تا در کنار کلاس های خود، با مطالعه ی کتاب essential grammar in use به بهبود گرامر انگلیسی بپردازند. بیان کامل گرامر انگلیسی و همچنین ارائه ی تمرین و مثال های بسیار عالی در کنار آن، از نقاط قوت آن به حساب می آید. به شما توصیه می کنیم که اگر می خواهید به صورت مبحثی و مورد به مورد، به یادگیری گرامر زبان انگلیسی بپردازید، این کتاب را تهیه کنید و مطمئن باشید که بهره مندی بسیار خوبی از آن نصیب شما خواهد شد.

کتاب خودآموز Understanding and Using English Grammar

از دیگر عنوان هایی که برای یادگیری گرامر بسیار مناسب هستند می توان به Understanding and Using English Grammar اشاره کرد. این عنوان یکی از پرفروش ترین ها در سراسر دنیا به حساب می آید. تمرین های بسیار زیادی را در این کتاب مشاهده خواهید کرد که کمک بسیار زیادی به یادگیری شما خواهد کرد. اگر سطح زبان متوسطی دارید، این عنوان می تواند از بهترین انتخاب ها برای شما باشد چرا که هم در رفع اشکال آموخته های قبلی به کمک شما خواهد آمد و هم نکته ها و درس های بسیاری را به شما یاد خواهد داد تا سطح زبان شما به طرز قابل ملاحظه ای بالا برود. نوشتار و بیان روان این کتاب از دیگر ویژگی های آن است که Understanding and Using English Grammar را منحصر به فرد و جذاب می کند! بحث گرامر معمولا خشک است و ممکن است ذهن زبان آموز را خسته کند، اما در این کتاب شیوایی متن و مباحث به طوریست که کمترین میزان خستگی ذهنی را احساس خواهید کرد.

مجموعه کتاب های English Vocabulary In Use

این سری از کتاب ها که مانند نسخه ی آموزش گرامری که در بالاتر معرفی کردیم، دارای محبوبیت بسیاری بالایی هستند، از دیگر کتاب های انتشارات کمبریج می باشند. این کتاب ها در سطوح مختلفی نوشته شده و چاپ می شوند (به‌خصوص یکی از بهترین‌ ها برای یادگیری انگلیسی توسط کودکان به شمار می روند) و با توجه به سطحی که شما در کلمات انگلیسی دارید، می توانید گزینه مناسب خودتان را نتخاب کنید و از آن استفاده نمایید. حجم بالای کلمات در کنار مثال ها و ارائه کاربردهای مختلفکلمه در جملات، از ویژگی های مثبت و مهم این کتاب ها هستند. میزان محبوبیت این عنوان در میان زبان آموزان سراسر دنیا نیز می تواند مهر تایید دیگر بر کیفیت این عنوان بزند تا مطمئن باشید که خرید این کتاب قطعا انتخاب مناسبی برای یادگیری کلمات انگلیسی می باشد.

کتاب های Speak Out

این کتاب ها را می توانید برای یادگیری و تقویت مکالمه زبان انگلیسی مورد استفاده قرار دهید. اگر می خواهید موضوعات واقعی و روزمره را برای تقویت مکالمه استفاده کنید، این مجموعه پیشنهاد خوبی برای شماست! Speak Out بر مبنای خبرهای شبکه های انگلیسی زبان ساخته شده است و بر لهجه ی بریتیش تمرکز دارد. البته باید بدانید که این مجموعه کتاب ها فقط بر مکالمه تمرکز ندارند و می توانید همه ی مهارت های انگلیسی را با آن یاد بگیرید و تمرکز بیشتری بر بخش مکالمه داشته باشید.

کتاب خودآموز انگلیسی Speak English Like an American

این کتاب همانطور که از نامش پیداست، کتابی برای یادگیری صحبت کردن است! با تمرکز بر لهجه ی آمریکایی و همچنین ارائه ی تعداد بسیار زیادی از اصطلاحات، می توان این عنوان را یکی از بهترین کتاب های خودآموز زبان انگلیسی دانست چرا که هم کلمات و اصطلاحات محاوره ای را یاد می گیرید و هم تاثیر بسیار زیادی بر روی لهجه ی شما خواهد گذاشت. به طور کلی 25 درس را در این کتاب خواهید دید که هر کدام با یک مکالمه شروع می شود و در ادامه به توضیح کلمات و اصطلاحات می پردازد. به طور کلی اگر در سطح متوسط رو به بالایی از انگلیسی هستید و می خواهید مهارت های شنیداری و گفتاری خود را بهبود ببخشید، Speak English Like an American یکی از بهترین ها برای شما خواهد بود.

به اشتراک گذاری این مطلب!

author

نام نام خانوادگی

خلاصه ای از توضیحات در مورد خود اینجا قرار دهید. محدودیت 200 حرفی.

سایر مقالات

0 دیدگاه

ارسال دیدگاه