بهترین منابع برای آزمون تافل

آزمون تافل برای کسانی که زبان مادری‌شان انگلیسی نیست، این امکان را فراهم می‌کند تا تسلط‌شان به زبان انگلیسی را در مهارت‌های گوش دادن، خواندن، صحبت کردن و نوشتن محک بزنند. بسیاری از کالج‌ها و دانشگاه‌های معتبر دنیا، قبل از پذیرش دانشجوی بین المللی به نتیجه این آزمون نیاز دارند.

در این مقاله از وب سایت آموزش زبان تیچستان، برخی از برترین منابع آزمون تافل را برای شما گردآوری کرده‌ایم، که می‌تواند به متقاضیان آزمون تافل کمک کند تا عملکرد خود را در آزمون افزایش دهند. این کتاب‌های مقدماتی شامل مجموعه سوالات آزمون تافل، ترفندهای لازم برای استفاده در روز آزمون و استدلال‌های مختلف برای پاسخ به سوالات مختلف است.

اگر هنوز نمی‌دانید کدام آزمون برای شما مناسب‌تر است، پیشنهاد می‌کنیم مقاله تفاوت آیلس و تافل را بخوانید.

چرا باید از کتاب‌های آمادگی منابع آزمون تافل استفاده کنیم؟

استفاده از کتاب‌های آمادگی آزمون، به عنوان یکی از منابع آزمون تافل، به زبان‌آموزان بین المللی کمک می‌کند تا نحوه برگزاری آزمون و روش هایی را که می توانند مهارت‌های انگلیسی خود را به بهترین شکل نشان دهند، را درک کنند. به طور کلی، زبان‌آموزان بعد از مطالعه منابع آزمون تافل که در ادامه معرفی می‌کنیم، با قدرت و توانایی بیشتری می‌توانند در آزمون شرکت کنند. اگر در یک مهارت مثلا مکالمه خودتان را قوی می‌دانید ولی در مهارت دیگر مثل شنیدن احساس ضعف می‌کنید، می‌توانید به طور خاص فقط روی کتاب‌های کمکی‌ای کار کنید که به طور تخصصی، فقط روی مهارت شنیدار کار می‌کنند.

 

کتاب The Official Guide to the TOEFL iBT

 

https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/51S0EUmWKBL._SX389_BO1,204,203,200_.jpg

این کتاب یکی از مهم‌ترین منابع آزمون تافل محسوب می‌شود که به زبان‌آموزان کمک می‌کند تا مهارت‌های خواندن، نوشتن، گوش دادن و مکالمه خود را قبل از شرکت در آزمون اصلی تافل، قوی کنند. علاوه بر صدها سئوال مهم که برای شرکت در آزمون تافل باید بدانید، این کتاب توضیحات کاملی در مورد هر 4 بخش آزمون تافل برای شما ارائه می‌دهد.

کتاب Kaplan's TOEFL iBT Prep Plus

https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/412WtS6cx1L._SX381_BO1,204,203,200_.jpg

کتاب راهنمای کاپلان به متقاضیان شرکت در آزمون تافل کمک می‌کند تا در هر  چهار مهارت زبان انگلیسی یعنی گوش دادن، نوشتن، خواندن و مکالمه تسلط داشته باشند. این کتاب شامل چهار آزمون کامل تافل و بیش از 450 نمونه سوال به همراه توضیحات و پاسخ‌های تشریحی است. علاوه بر محتوای کتاب، زبان‌آموزان می‌توانند به منابع آنلاین مانند ویدئوهای آموزشی اساتید آزمون تافل دسترسی پیدا کنند.

کتاب Barron's TOEFL iBT, 17th Edition

https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/519o4ak-EVL._SX385_BO1,204,203,200_.jpg

این کتاب، دارای استراتژی‌ها و نکاتی برای کمک به زبان‌آموزان در مهارت‌های اصلی برای قبولی در آزمون تافل است. زبان‌آموزان می‌توانند مفاهیم کلیدی مورد نیاز برای هر بخش امتحان را بیاموزند و ویدئوهای آموزشی‌ای را که توسط اساتید تهیه شده را مشاهده کنند. همچنین می‌توانید با شرکت در حداکثر هشت آزمون عملی یک ساعته اعتماد به نفس خود را افزایش دهید.

کتاب Barron's Essential Words for the TOEFL, 7th Edition

https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/51zz5FZI0KL._SX331_BO1,204,203,200_.jpg

این کتاب، با تمرکز روی واژگان، به شما کمک می‌کند تا خود را برای کلمات و عبارات مختلفی که ممکن است در آزمون تافل با آن روبرو شوید، آماده کنید. این كتاب واژگان مهمی را كه در بخش های خواندن و مکالمه لازم دارید را به صورت جامع و کامل برای شما جمع آوری کرده است.

کتاب Official TOEFL iBT Tests Volume 1, 3rd Edition

https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/51-MpgeCSTL._SX388_BO1,204,203,200_.jpg

این کتاب که توسط خود موسسه برگزار کننده آزمون تافل منتشر شده است، دارای نمونه آزمون‌هایی  است که شما را با انواع سوالات نوشتن، گوش دادن، خواندن و مکالماتی که دانشجویان در امتحان واقعی با آن روبرو می شوند، آشنا می‌کندهمسو است. این منبع برای دانش آموزانی که می خواهند بفهمند چگونه می توانند جواب مناسبی برای یک سوال تستی بسازند، بسیار کارآمد است.

کتاب Test Prep Books' TOEFL Preparation Book

https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/51HHrld5hoL._SX384_BO1,204,203,200_.jpg

این کتاب مقدماتی، راهکارهای اثبات شده‌ای برای تسلط بر بخش‌های خواندن، صحبت کردن، نوشتن و گوش دادن برای  آزمون تافل ارائه می دهد. دانش آموزان می‌توانند مهارت‌های خود را از طریق سوالات مختلف عملی تمرین کرده و سپس جواب‌های خود را با توضیحات دقیق کتاب بررسی کنند.

کتاب Mometrix's TOEFL iBT Secrets Study Guide

https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/51cjD3x30oL._SX384_BO1,204,203,200_.jpg

از طریق این کتاب، می‌توانید در بخش‌های خواندن، گوش دادن، صحبت کردن و نوشتن در آزمون تافل تسلط پیدا کنید. دانش آموزان می توانند نمونه سوالات مختلف را مرور کرده و آموزش‌های ویدئویی را که شامل مفاهیم کلیدی در مورد بخش‌های مختلف است، مشاهده کنند.

کتاب The Princeton Review's TOEFL iBT Prep

این کتاب مقدماتی علاوه بر طرح استراتژی های اثبات شده آزمون تافل، تمرینات عملی برای هر یک از چهار بخش آزمون تافل را ارائه می‌دهد. دانش آموزان می‌توانند اصول گرامر را مرور کنند، واژگان خود را بسازند و یاد بگیرند که چگونه یک مقاله عالی بنویسند.

چطور برای آزمون تافل آماده شویم؟

یکی از بهترین راه‌های آمادگی برای آزمون تافل، جلسات تمرینی و مرور با اساتید تخصصی آزمون تافل است. وب‌سایت آموزش آنلاین زبان تیچستان، برای شما این امکان را فراهم می‌کند تا بتوانید از میان بهترین اساتید آموزش زبان انگلیسی، کلاس‌های خود را مطابق با بودجه و زمان‌تان شروع کرده و بهترین نتیجه را در آزمون تافل، کسب کنید.

دیدگاه کاربران در مورد این پست

تاکنون 0 دیدگاه توسط کاربران ثبت گردیده است.