پست های جدید
 • ایران
 • 1400-05-09
 • آخرین به‌روزرسانی 1399-10-17

بیشتر اوقات برای ما،‌ درک مفهموم شعرها در آهنگ‌های انگلیسی، بسیار دشوار و گیج‌کننده است. چیزی که شما لازم دارید برای تمرین، چند آهنگ انگلیسی ساده اما جذاب است. در ادامه، ما در‌ وب سایت آموزش زبان آنلاین تیچستان، شما را با آهنگهای انگلیسی برای یادگیری زبان،‌ که یادگیری و فهم شعرهای انگلیسی را برای شما ساده‌تر می‌کنند، آشنا می‌کنیم.

چرا آهنگهای انگلیسی برای یادگیری زبان مفید هستند؟

موسیقی پاپ، انتخاب خیلی خوبی برای شروع یادگیری زبان انگلیسی با آهنگ است. زیرا در اکثر شعرهای این سبک موسیقی، درک جملات آسان، واژگان ساده و جملات کوتاه و شیرین هستند. بیشتر آهنگ های پاپ در مورد عشق ، شکستن قلب یا اوقات خوش هستند. این نه تنها باعث می‌شود که لغات را راحت‌تر متوجه شوید، بلکه بتوانید بلند با آن‌ها هم‌خوانی کنید. ترانه‌های پاپ ساخته شده‌اند تا همه از آنها لذت ببرند و با هم آواز بخوانند. این آهنگهای انگلیسی خیلی جذاب هستند.

 گاهی اوقات متن آهنگ‌های انگلیسی، ساعت‌ها، روزها یا حتی هفته‌ها در سر ما باقی می‌مانند. این باعث می شود که قافیه شعرها، بیشتر اوقات قابل پیش‌بینی باشند. این موضوع به زبان آموزان انگلیسی این امکان را می‌دهد تا از طریق موسیقی انگلیسی، واژگان و ساختار جمله‌های خود را توسعه بدهند. یک آهنگ انگلیسی خاص ممکن است توجه شما را جلب کند و شما را مجبور کند تا متن انگلیسی آهنگ را بارها و بارها تکرار کنید. این به شما کمک می‌کند کلمات آهنگ و دستور زبان انگلیسی را همراه با آن را یاد بگیرید. بعداً متوجه خواهید شد که واقعاً قادر خواهید بود از این کلمات و ساختارهای دستوری در مکالمات واقعی خود استفاده کنید. زیرا آنها را در یک آهنگ بارها شنیده‌اید!

بهترین قسمت در مورد آهنگهای انگلیسی برای یادگیری زبان این است که می توانید تقریباً در هر کجا از اینترنت متن آهنگ‌های مورد نظرتان را پیدا کنید. تقریباً شعر هر آهنگ انگلیسی را می‌توانید  در سایتهایی مانند MetroLyrics و AZLyrics پیدا کنید. می‌توانید به صورت رایگان موسیقی را در YouTube Music یا Soundcloud گوش دهید.

توصیه می‌کنیم مقاله بهترین اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی را نیز مطالعه کنید.

آهنگهای انگلیسی برای یادگیری زبان

16 آهنگ برای یادگیری بهتر و آسان‌تر انگلیسی

در ادامه به شما 10 موسیقی انگلیسی را پیشنهاد می‌کنیم که می‌توانید برای تمرین یادگیری زبان انگلیسی با آهنگ از آن‌ها استفاده کنید. متن ترانه این موزیک‌ها را می‌توانید از وب‌سایت‌های MetroLyrics و AZLyrics پیدا کنید.

 1. ترانه ABC  از گروهJacksons 5

این ترانه انگلیسی توسط یکی از تأثیرگذارترین هنرمندان موسیقی پاپ در همه زمان‌ها (پادشاه پاپ: مایکل جکسون) خوانده شده و به تنهایی یک آهنگ عالی است. متن این ترانه روی واژگان مربوط به مدرسه و عشق تمرکز دارد و متن ساده آن، یادگیری و حفظ آن را آسان می کند. برخی از واژگان مربوط مدرسه مانند " arithmetic" (نوعی از ریاضیات) و یک عبارت موسیقی "do re mi" (یک روش معمول برای آواز خوانندگان در آموزش موسیقی در مدرسه) در این ترانه انگلیسی استفاده شده است.گروه کر ساده و جذاب آن باعث می شود که متن انگلیسی در ذهن شما گیر کند و به شما کمک کند همه آن کلمات مفید انگلیسی را یاد بگیرید.

 1. ترانه Always on my mind  از Elvis Presley

این ترانه انگلیسی، روی موضوع عشق تمرکز دارد و الویس در شعر این آهنگ اشاره می‌کند که همیشه درباره زنی که دوستش دارد فکر می کند حتی اگر احساس کند او به او توجه نمی کند. متن این آهنگ یک راه عالی برای یادگیری اصطلاحات محاوره‌ای انگلیسی، خصوصا اصطلاحات عاشقانه، تمرین جملات منفی و افعال زمان گذشته است.

 1. ترانه And I love her از گروه Beatles

این ترانه انگلیسی یکی دیگر از آهنگ‌های عاشقانه کلاسیک از گروه بیتلز است. موضوع این آهنگ انگلیسی عشق جهانی است و ارتباط گرفتن با آن برای شنوندگان آسان است. درک کلمات در متن این ترانه برای زبان آموزان بسیار ساده است.

 1. ترانه Beautiful Day  از U2

متن این ترانه،‌ در مقایسه با ترانه‌های انگلیسی که در بالا به آن اشاره کردیم، کمی سخت‌تر است. این ترانه درباره مثبت و شاد بودن و قدردانی از زندگی است. حتی اگر در ابتدا معنی همه شعر را درک نکنید، مهم نیست. این آهنگ آنقدر جذاب است که بعد از یکبار گوش کردن در سر شما گیر می‌کند حتی اگر معنی دقیق آن را متوجه نشوید.بعد از یکی دوبار گوش دادن به این ترانه، شعرش را برای خودتان ترجمه کنید تا کاملا ملکه ذهن‌تان شود.

 1. ترانهEvery breath you take  از The police

شعراین آهنگ برای کسانی که به دنبال یادگیری زبان انگلیسی با آهنگ هستند، بسیار آسان است. این ترانه درباره شخصی است که شخص دیگری را آنقدر دوست دارد که می خواهد همیشه در کنار او باشد. اشعار قافیه‌ای این ترانه، می‌تواند دایره لغات شما را قوی کند. همچنین چند اصطلاح انگلیسی در متن این آهنگ وجود دارد که باید در این آهنگ انگلیسی به آن توجه داشته باشید.

 1. ترانه Manic Mondays  از The Bangles

متن این آهنگ کمی پیچیده است و واژگان آن ممکن است برای زبان آموزان تازه کار انگلیسی کمی پیشرفته باشد. متن این ترانه برنامه‌های معمول روزمره را تشریح می کند و واژگان روزمره مفیدی دارد. در متن این آهنگ می‌توانید جمله‌های با زمان گذشته و گذشته استمراری را تمرین کنید.

 1. ترانه Our house  از Madness

متن این آهنگ انگلیسی نه تنها برای یادگیری اصطلاحات انگلیسی مانند مناسب است، بلکه برای قوی کردن دایره واژگانی که یک زبان آموز نیاز دارد تا برای توصیف فعالیت‌های یک خانه استفاده کند، هم مفید است. این ترانه یکی از کوتاه‌ترین و ساده‌ترین متن‌ّها را دارد.

 1. ترانهCalifornia dreaming  از گروه Mamas and the papas

این آهنگ کوتاه انگلیسی برای یادگیری واژگان در مورد آب و هوا و فصول عالی است. با این آهنگ می‌توانید عبارات شرطی در زبان انگلیسی را نیز تمرین کنید.

 1. ترانه I Heard it Through the Grapevine از Marvin Gaye

 این ترانه جذاب انگلیسی نه تنها از زمان گذشته انگلیسی در اشکال مختلف خود استفاده می‌کند، بلکه دارای چند نمونه از اصطلاحات انگلیسی است، که یادگیری انگلیسی با آهنگ را به گزینه‌ای کاملاً جذاب و سرگرم‌کننده تبدیل می کند.

 1. ترانه The Lazy Song از Bruno Mars

این آهنگ انگلیسی علاوه بر جذابیت غیر قابل انکار، برای تمرین گرامر برای زبان آموزان انگلیسی بسیار مفید است زیرا از زمان آینده انگلیسی در این ترانه زیاد استفاده شده است. علاوه براین، اصطلاحات عامیانه زیادی در این ترانه استفاده شده که می‌توانید تمرین‌شان کنید.

یادگیری اصولی و آنلاین زبان انگلیسی با تیچستان

اگر به دنبال یک راه ساده و مقرون به صرفه برای یادگیری زبان انگلیسی هستید، دپارتمان آموزش زبان انگلیسی تیچستان، بهترین گزینه برای شماست. با انتخاب از میان صدها استاد زبان انگلیسی برجسته و موردتایید می‌توانید در منزل، یادگیری زبان آنلاین را شروع کنید.

منبع:

https://www.fluentu.com

به اشتراک گذاری این مطلب!

author

نام نام خانوادگی

خلاصه ای از توضیحات در مورد خود اینجا قرار دهید. محدودیت 200 حرفی.

سایر مقالات

0 دیدگاه

ارسال دیدگاه