معرفی 10 فیلم برای تقویت زبان فرانسه

در این مطلب به معرفی 10 فیلم برای تقویت زبان فرانسه پرداخته ایم. اگر می خواهید که همین امروز یادگیری زبان فرانسوی را برای خودتان لذت بخش تر کنید، مطالعه این مطلب را از دست ندهید.

مشاهده مقاله 20دقیقه
مطالعه

معلم مکالمه زبان انگلیسی؛ چطور مکالمه را تقویت کنیم؟ (+ لیست اساتید)

اگر می خواهید زبانتان را تقویت کنید و بتوانید به خوبی به انگلیسی صحبت کنید، حتما باید تحت نظر یک معلم مکالمه زبان انگلیسی آموزش ببینید.

مشاهده مقاله 10دقیقه
مطالعه

آشنایی با بهترین کتاب برای آموزش زبان عربی

آیا برای شما هم سوال پیش آمده که بهترین کتاب برای آموزش زبان عربی کدام است؟ ما در این مطلب پاسخ شما را داده ایم و بهترین ها را معرفی کرده ایم.

مشاهده مقاله 14دقیقه
مطالعه

آشنایی بهترین اپلیکیشن آموزش زبان ترکی استانبولی

یکی از بهترین ترفندها برای یادگیری زبان ترکی استانبولی، استفاده از اپلیکیشن ها است. در این مطلب شما را با بهترین اپلیکیشن ها در این حوزه آشنا کرده ایم.

مشاهده مقاله 15دقیقه
مطالعه

آیا یادگیری زبان انگلیسی در خواب شدنی است؟

اگر برایتان سوال است که یادگیری زبان انگلیسی در خواب شایعه است یا واقعا شدنی است، خواندن این مطلب را به هیچ وجه از دست ندهید.

مشاهده مقاله 10دقیقه
مطالعه

آشنایی با بهترین ترفندهای آموزش زبان آلمانی به فارسی

آموزش زبان آلمانی در سطح ابتدایی، سطح متوسط و سطح پیشرفته ترفندهایی دارد و نمی توان بدون هیچ قاعده ای آن را یاد گرفت. در این مطلب برخی از این ترفندها را آموزش داده ایم.

مشاهده مقاله 15دقیقه
مطالعه

اصطلاحات محاوره‌ ای در زبان انگلیسی | بخش دوم

یکی از مهمترین بخش ها در فرایند یادگیری زبان انگلیسی، آشنایی با اصطلاحات محاوره ای انگلیسی است که در این مطلب به برخی از مهمترین آنها اشاره می کنیم.

مشاهده مقاله 20دقیقه
مطالعه

تاثیر مطالعه کتاب داستان بر یادگیری و آموزش زبان انگلیسی

مطالعه کتاب داستان انگلیسی کوتاه تاثیر بسیار زیادی بر فرایند یادگیری و آموزش این زبان دارد. اگر علاقه دارید که با این تاثیرات آشنا شوید، این مطلب را از دست ندهید.

مشاهده مقاله 12دقیقه
مطالعه

چطور معنی موسیقی های خارجی را بفهمیم؟ | بهبود مهارت لیسنینگ برای موسیقی

ترجمه آهنگ به فارسی کار ساده ای نیست، اما به کار بستن روش های جالبی می توان تا حد ممکن معنی آهنگ های خارجی را فهمید. برخی برنامه های ترجمه آهنگ به فارسی در این زمینه بسیار راهگشا هستند.

مشاهده مقاله 15دقیقه
مطالعه

بهترین راه یادگیری زبان فرانسوی

زبان فرانسوی از جمله زبان های دشوار برای یادگیری است و از این رو آشنایی با بهترین راه های یادگیری زبان فرانسوی ضروری به نظر می رسد.

مشاهده مقاله 12دقیقه
مطالعه