وبلاگ تیچستان | مطالب آموزشی در حوزه زبان‌های خارجی
sidenav banner
Image Description

آخرین نوشته های تیچستان

معرفی خود به انگلیسی | چطور خود را به انگلیسی معرفی کنیم؟

در این مقاله با روش‌های معرفی خود به انگلیسی آشنا می‌شویم. معرفی خود در مکالمات روزمره و همین طور مکالمات رسمی به انگلیسی بررسی خواهند شد.

آشنایی با الفبای زبان روسی

در این مقاله قصد داریم با الفبای زبان روسی آشنا شویم. الفبای روسی شامل 33 حرف است که یکی از گونه های خط سیریلیک می‌باشد.

افعال مدال در انگلیسی را بهتر بشناسیم

در انگلیسی، فعل‌هایی وجود دارند که با نام افعال مدال modal شناخته می‌شوند. در این مقاله از تیچستان با این افعال و کاربردشان آشنا می‌شویم.

آشنایی با کشورهای اسپانیایی زبان در دنیا

در این مقاله با کشورهای اسپانیایی زبان آشنا خواهیم شد. جالب است بدانید که این زبان دومین زبان پرکاربرد در دنیاست. با تیچستان همراه باشید.

آشنایی با پرکاربردترین اصطلاحات انگلیسی

در این مقاله قصد داریم با پرکاربردترین اصطلاحات انگلیسی آشنا شویم تا به جای عبارات ساده از اصطلاحاتی استفاده کنیم که پیشرفته‌تر هستند.

زبان آلمانی در این کشورها به کمک شما می‌آید

زبان آلمانی یکی از پرکاربردترین زبان‌های دنیاست که در کشورهایی زیادی استفاده می‌شود. در این مقاله به معرفی کشورهای آلمانی زبان می‌پردازیم.

تمام نکاتی که در مورد یادگیری شغل‌ها در انگلیسی باید بدانید

در این مقاله از مقالات تیچستان، به انواع شغل‌ها به انگلیسی و نحوه توضیح آن‌ها و همچنین اصطلاحات مربوط به اخراج و ترک شغل خواهیم پرداخت.

چطور اعضای بدن انسان به انگلیسی را بهتر یاد بگیریم؟

در این مقاله اعضای بدن انسان به زبان انگلیسی را خواهیم آموخت. اعضا و اندام بدن، صورت و اعضای داخلی همراه با شکل به انگلیسی بررسی شده است.

مزیت های تدریس خصوصی زبان + لیست اساتید خصوصی

در این مقاله در رابطه با ویژگی ها و مزایا و معایب احتمالی تدریس خصوصی زبان صحبت خواهیم کرد؛ اینکه با وجود بودجه محدود، کلاس گروهی را برگزینید یا به سمت کلاس خصوصی زبان کشیده شوید؟!

اصطلاحات محاوره‌ای در زبان انگلیسی | چطور انگلیسی را عامیانه صحبت کنیم؟

زبان انگلیسی مانند هر زبان دیگری در دنیا، دارای اصطلاحاتی است و برای آن که بتوانید یک مکالمه حرفه ای با یک شخص انگلیسی زبان داشته باشید، به دانستن این اصطلاحات نیاز دارید. در این مطلب، برخی از کاربردی ترین اصطلاحات آورده شده اند.

بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی در منزل | چطور در خانه زبان یاد بگیریم؟

در این مطلب بهترین روش ها برای یادگیری زبان انگلیسی در منزل را معرفی می کنیم تا با استفاده از آن ها بتوانید به خوبی و در کوتاه ترین زمان ممکن، تسلط بسیار خوبی به انگلیسی پیدا کنید.

کاربردها و اهمیت زبان روسی در ایران و جهان

زبان روسی را می توان با تلاش کافی و همچنین بهره مندی از اساتید خوب و منابع با کیفیت به سهولت آموخت و به سادگی مشغول استفاده از آن در زندگی روزمره شد؛ به خصوص وقتی که از اهمیت و کاربردهای زبان روسی که در این مطلب میاید، آگاه شوید.