تیچستان | آموزشگاه آنلاین زبان | درباره
sidenav banner

درباره ما

درباره ما

پلتفرم تیچستان یک سامانه آنلاین برای تمام کسانی است که در زمینه زبان‌های خارجی فعالیت داشته و یا مشتاقانه در پی آموختن و یادگیری در این حوزه می‌باشند.

اگر با ما اشتراک نظر دارید که آموزش آنلاین بهترین راهکار برای آموزش / یادگیری زبان بوده و دردسرهای آموزش حضوری مثل هزینه بالای کلاس‌های ترمیک، محدودیت در انتخاب استاد، اتلاف وقت، خروج از منزل و مواجهه با آلودگی هوا و ترافیک سرسام‌آور و ... را ندارد، بهترین راه این است که حداقل یک‌بار از قابلیت برگزاری کلاس در تیچستان استفاده نمایید.

ما در پلتفرم تیچستان این امکان را برای اساتید محترم زبان‌های خارجی فراهم آورده‌ایم تا ثبت پروفایل را در وب‌سایت انجام داده و با ارائه رزومه و ویدئوی معرفی، تقویم خود را متناسب با برنامه کاری خود تنظیم کرده، قیمت خود برای هر جلسه را تعیین نموده و در صورت امکان با قرار دادن تخفیف‌های مختلف مطابق با سلیقه خود، بهترین شرایط را برای جذب زبان‌آموز فراهم آورند.

از سوی دیگر، تیچستان که هدف خود را فراهم کردن بستری قرار داده که بالا بردن کیفیت آموزش را در کنار افزایش حداقلی قیمت کلاس‌ها و دوره‌ها دنبال می‌کند، در پی آن است تا با ایجاد بیشترین امکانات برای زبان‌آموزان، در جهت بالا بردن کیفیت یادگیری زبان نهایت تلاش خود را به کار بندد. ارائه لیست متنوعی از اساتید با شرایط و توانایی‌های مختلف در آموزش زبان، به راحتی به زبان‌آموزان این اجازه را خواهد داد تا متناسب با بودجه و هدف خود زبان را بیاموزند و از یادگیری آن لذت ببرند.

در نهایت، چه به عنوان مدرس زبان و چه به عنوان زبان‌آموز، شما عضوی از خانواده بزرگ تیچستان هستید و نظرتان بی‌اندازه برایمان اهمیت دارد. در همین راستا و برای انتقال نظرات و پیشنهادهای خود، با ما در ارتباط باشید!